« Ožujak 2024 »

DAN SPORTA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE
Autor: Gordana Pek, 12. 6. 2019.

Već tradicionalno unazad nekoliko godina obilježavamo Dan sporta pod nazivom Školske, sportske igre učenika Razredne nastave OŠ Šećerana. Ove godine Dan sporta obilježili smo 27. svibnja 2019. g. u PŠ Petlovac, pod pokroviteljstvom Općine Petlovac.

DAN SPORTA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE

Obilježavanjem ovog sportskog dana, iskazujemo svoj pozitivni stav prema tjelesnom vježbanju te aktivnom i zdravom načinu života.

Cilj nam je promoviranje zdravog načina života i jačanje i poticanje sportskog duha. Najveći naglasak je na međusobnom druženju učenika naših škola i jačanju sportskih vrijednosti: odlučnosti, hrabrosti, jednakosti , poštenje i poštivanju pravila igara.

Svi učenici su se marljivo i predano borili. Najbolje ekipe su dobile priznanje, a svi ostali zahvalnice.

učenici i učiteljice razredne nastave

DAN SPORTA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE
Autor: Gordana Pek, 12. 6. 2019.

učenici i učiteljice razredne nastave