BOŽIĆNA PRIREDBA
Autor: Gordana Pek, 30. 12. 2018.

Božićna priredba matične škole Šećerana održana je u zgradi škole 21. 12.  s početkom u 12,00 sati.

BOŽIĆNA PRIREDBA

Priredbu su pripremile učiteljice hrvatskog jezika, glazbene kulture i učiteljice razredne nastave.
Pored sudjelovanja našeg pjevačkog zbora, nastupile su dramska i  plesne skupine te sintisajzer skupina. Učenici Umjetničke škole pokazali su svoje umijeće: Magdalena Domazet svirala nam je na gitari, dok su sestre Vargek nastupile zajedno, Josipa na klaviru, a Nela na violini. Priredba je bila izuzetno uvježbana i došlo je puno roditelja.

Istoga dana u 18,00 sati, naša je škola sudjelovala u programu „Advent u Belom Manastiru“, kojeg je organizirala Turistička zajednica Baranje. Razredna nastava Matične škola nastupila je s dva plesa, -Rock And Roll Božić i  Sretan Božić svakome, dok je pjevački zbor škole otpjevao tri božićne pjesme - Božić pred vratima, Božićna pjesma i Sretna Nova Godina.
Područni odjel iz Branjinog Vrha predstavio se također koreografijom uz božićnu pjesmu Rockin around the Christmas Tree.                                                                                                                                                                     Grad je učenike nagradio kuponima za koje su dobili malu okrjepu nakon uspješnog nastupa u hladnoj adventskoj večeri!

Ovim se putem želim zahvaliti roditeljima učenika koji su sudjelovali u programu. Naime, ove godine nije bilo potrebno organizirati gradski autobus jer su djecu na trg u Beli Manastir doveli roditelji! Zahvaljujem se i svim kolegicama koje su djecu pripremale za ovu manifestaciju kako bi se naša škola pokazala u što boljem svjetlu!

Tekst napisala Gabriela Feher, mag.mus. mentor

BOŽIĆNA PRIREDBA
Autor: Gordana Pek, 30. 12. 2018.

Tekst napisala Gabriela Feher, mag.mus. mentor