Međunarodni dan života
Autor: Gordana Pek, 7. 2. 2011.

7. VELJAČE OBILJEŽEN MEĐUNARODNI DAN ŽIVOTA

MEĐUNARODNI DAN ŽIVOTA

7. VELJAČE 2011. U NAŠOJ ŠKOLI

Ovaj međunarodni dan željeli smo obilježiti i u našoj školi, da bi unijeli veseliju atmosferu u školu, osmijeh na lica djece i učitelja i učili djecu da vole život, da mu se raduju, te da  vide pozitivno u onome što imaju u sebi i oko sebe.

Učenici su u 1. polugodištu imali radionice o pozitivnim vrijednostima života u kojima su rado sudjelovali i osvijestili što je ono u životu što im je bitno, bez čega  bi teže živjeli, učili izražavati pozitivne misli i poruke i učili kako se u životu može naći rješenje ako pozitivno mislimo , vjerujemo i nadamo se.

Početkom drugog polugodišta zajedno s svojim razrednicima, učiteljima i pedagoginjom škole, smišljali su pozitivnu poruku koju su lijepili na vrata svoje učionice, izabrali pjesmu koja je bila hit njihovog odjela i dogovorili se kako će se obući taj dan, da se osjećaju dobro i imame osmijeh na lica jedni drugima.

Ulaz u školu već je bio veseo i izmamio osmijeh većini koja su ulazila u školu.

Dan je protekao veselo, bilo je dosta smijeha, glazbe, radosti i lijepih poruka jednih drugima.

Za vrijeme velikog odmora pogledali su spot Josipe Lisac „Život  je samo most“, jer stih

ŽIVOT MI PONEKAD

MNOGO DARUJE

ČAK I KAD ZLO U NJEMU CARUJE

JEDAN  JE  I JA GA NE DAM

SRETNA SAM

….to je nešto što trebaju pamtiti i ponijeti iz škole tog dana.

Pedagoginja škole

Dragana Barbir,prof.

Međunarodni dan života
Autor: Gordana Pek, 7. 2. 2011.

7. VELJAČE OBILJEŽEN MEĐUNARODNI DAN ŽIVOTA

MEĐUNARODNI DAN ŽIVOTA

7. VELJAČE 2011. U NAŠOJ ŠKOLI

Ulaz u školu već je bio veseo i izmamio osmijeh većini koja su ulazila u školu.

ŽIVOT MI PONEKAD

MNOGO DARUJE

ČAK I KAD ZLO U NJEMU CARUJE

JEDAN  JE  I JA GA NE DAM

SRETNA SAM

….to je nešto što trebaju pamtiti i ponijeti iz škole tog dana.

Pedagoginja škole

Dragana Barbir,prof.