Autor: Gordana Pek, 27. 3. 2015.

U matičnoj školi obilježili smo njezin dan 27.3.2015. u petak. Podsjetili smo se na akciju oslobađanja Baranje 3. travnja 1992. Naš je dan škole u spomen hrabrim ljudima koji su izgubili svoje živote spašavajući živote drugih ljudi.

Nije bilo nastave i cijelo je prijepodne bilo posvećeno priredbi i zabavi. Sudjelovali su učenici razredne nastave brojnim recitacijama i igrokazima, te viši razredi putem zbora koji nas je razveselio svojim pjesmama, dramske skupine s izvedbom igrokaza Panika u Strahogradu,  pojedinačnih izvedbi klasičnih melodija na raznim instrumentima, a filmska je skupina premijerno  prikazala svoj uradak Ljubav je u školi, na opće oduševljenje svih.

Nakon toga uslijedio je vrhunac proslave…karaoke! Mnogi su učenici, a i poneka učiteljica, otpjevali svoje omiljene pjesme. Ozračje je bilo užareno i učenici su ispucali puno energije na plesanje i skakanje. Zato se sad mogu dobro odmoriti tijekom proljetnih praznika.

Više slika možete pogledati i našoj foto galeriji.

Gabriela Feher

Autor: Gordana Pek, 27. 3. 2015.

Više slika možete pogledati i našoj foto galeriji.

Gabriela Feher