MOTIVACIJSKI KONCERTI UMJETNIČKE ŠKOLE BELI MANASTIR U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Marijana Kuna, 3. 6. 2013.

U glazbenom tjednu od 20. pa do 24. svibnja, koji je organizirala Umjetnička škola, naša je škola Šećerana također imala  glazbene aktivnosti.

U našoj područnoj školi Petlovac 22.svibnja, održan je kratki motivacijski  koncert učenika Umjetničke škole iz Belog Manastira, koji su ujedno i učenici  naše škole. Koncertu su prisustvovali i učenici područne škole Luč.

U četvrtak 23.svibnja,područna škola Branjin Vrh i matična škola Šećerana,posjetile su Umjetničku školu, gdje je za njih održan motivacijski koncert na kojem su također svirali učenici naše škole koji pohađaju Umjetničku školu. Nakon koncerta učenici su mogli pobliže pogledati pojedino glazbalo te vidjeti kako se na njemu svira.

Cilj ovih koncerata bio je približiti  i predstaviti  glazbene instrumente koji se mogu naučiti svirati u Umjetničkoj školi.

Gabriela Feher, prof.glazbene kulture

MOTIVACIJSKI KONCERTI UMJETNIČKE ŠKOLE BELI MANASTIR U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Marijana Kuna, 3. 6. 2013.

Gabriela Feher, prof.glazbene kulture