NASTUP ŠKOLSKOG PJEVAČKOG ZBORA NA OSMOJ SMOTRI PJEVAČKIH ZBOROVA U BELIŠĆU
Autor: Gordana Pek, 19. 4. 2012.

19. travnja naš pjevački zbor kojeg čine učenice iz matične škole Šećerana i područne škole Baranjsko Petrovo Selo, nastupao je na smotri pjevačkih zborova u Belišću i predstavljao našu školu.Na smotri smo se predstavili u revijalnom djelu.

NASTUP ŠKOLSKOG PJEVAČKOG ZBORA NA OSMOJ SMOTRI

PJEVAČKIH ZBOROVA U BELIŠĆU

Ova smotra se održava po osmi put u belišćanskom  Amaterskom kazalištu.

Prije samog nastupa bili smo smješteni u osnovnoj školi, Ivana Kukuljevića,

gdje smo se ugodno osjećali i divno družili s ostalim sudionicima.

Domaćini su nas izuzetno dobro ugostili i primili.

Prije samog nastupa imali smo tonsku probu, a oko 13.30 nastup.

Pjevali smo dvije pjesme: 1. Hrvatska domovina (G. Feher) i 2. Kolo pred berbu (J. Vrhovski).

Zadovoljna sam sa samim nastupom i kvalitetom pjevanja zbora, te s pozitivnim kritikama žirija koji nam je samo lijepe i korisne savjete dao za daljnji rad.

Bilo nam je izuzetno ugodno i vjerujem da će zbor ići na ovakav izlet i slijedeće godine, naravno ako učenice budu vrijedne i redovite na probama.

Ovim putem želim se zahvaliti kolegici Nini Fabijnac,  pedagoginji pripravnici, koja je sa mnom bila u pratnji učenika.Ravnatelju i pedagoginji škole na omogućenoj realizaciji ovog nastupa, te svim kolegama koji su mi pomogli na bilo koji način!

Gabriela Feher, prof.

NASTUP ŠKOLSKOG PJEVAČKOG ZBORA NA OSMOJ SMOTRI PJEVAČKIH ZBOROVA U BELIŠĆU
Autor: Gordana Pek, 19. 4. 2012.

NASTUP ŠKOLSKOG PJEVAČKOG ZBORA NA OSMOJ SMOTRI

PJEVAČKIH ZBOROVA U BELIŠĆU

Ova smotra se održava po osmi put u belišćanskom  Amaterskom kazalištu.

Prije samog nastupa bili smo smješteni u osnovnoj školi, Ivana Kukuljevića,

gdje smo se ugodno osjećali i divno družili s ostalim sudionicima.

Domaćini su nas izuzetno dobro ugostili i primili.

Prije samog nastupa imali smo tonsku probu, a oko 13.30 nastup.

Gabriela Feher, prof.