KONCERT HRVATSKE GLAZBENE MLADEŽI IZ OSIJEKA
Autor: Gordana Pek, 7. 5. 2012.

U ponedjeljak, 07.05.2012. je kod nas u matičnoj školi i u područnoj školi Baranjsko Petrovo Selo  po deveti put gostovala Hrvatska glazbena mladež (organizacija koja kroz koncerte nastoji još više približiti učenicima ozbiljnu glazbu).

KONCERT HRVATSKE GLAZBENE MLADEŽI IZ OSIJEKA

U ponedjeljak, 07.05.2012. je kod nas u matičnoj školi i u područnoj školi Baranjsko Petrovo Selo  po deveti put gostovala Hrvatska glazbena mladež (organizacija koja kroz koncerte nastoji još više približiti učenicima ozbiljnu glazbu).

Ove smo godine slušali glazbu na klaviru, zatim klarinetu i flauti.

Učenici koji su svirali ova glazbala su učenici srednje glazbene škole Franje Kuhač iz Osijeka. Uglavnom su to bili učenici koji su postigli prva mjesta na državnim natjecanjima.

Cijeli koncert je vodila profesorica Lidija Neznanović, koja je ujedno i voditelj ove organizacije.

Svake godine učenici nešto novo saznaju, čuju i uvijek govore kako im je ove godine bilo najljepše!

Zahvaljujem se Hrvatskoj glazbenoj mladeži na suradnji i nadam se da ćemo se ponovno vidjeti i slijedeće godine, kada ćemo obilježiti desetu obljetnicu naše suradnje!

Gabriela Feher, prof.

KONCERT HRVATSKE GLAZBENE MLADEŽI IZ OSIJEKA
Autor: Gordana Pek, 7. 5. 2012.

KONCERT HRVATSKE GLAZBENE MLADEŽI IZ OSIJEKA

Ove smo godine slušali glazbu na klaviru, zatim klarinetu i flauti.

Gabriela Feher, prof.